החזון

מתי בפעם האחרונה התבוננת על עצמך? מתי בפעם האחרונה ישבת לדייט עם עצמך, ושאלת את עצמך מה חשוב לך עכשיו (לך! ולא להורים, לילדים, לבן או בת הזוג)? לא הגיע הזמן להתפנות ולהשקיע בדבר היקר והחשוב לך ביותר? עצמך ונפשך. 

באימון לאומץ אני מאפשרת לך קודם כל להתבונן בעצמך ועל המציאות הקיימת סביבך, להכיר את עצמך טוב יותר, לקחת אחריות על חייך, לאהוב יותר את עצמך ולמנף במקסימום את הקיים בתוכך.

עצם המוכנות לצאת איתי לתהליך של חקר וגילוי היא אומץ.

במפגשים 1:1 אתן לך כלים לבחור על מה להתבונן, מה לשנות ואיך, ואהיה שם בשבילך, צעד אחר צעד. אעזור לך לחשוף מנגנונים מעכבים ולצלוח אתגרים, לבסס תשתית יומיומית אישית ומותאמת צרכים להגשמת המטרות והיעדים שלך.

COURAGE IS A MUSCLE.

החיים הם תוצר של בחירות יומיומיות. כדי לחיות בהגשמה אנו נדרשים לבחור באומץ. השאיפה היא לחיות מתוך הבנה ששום דבר אינו בטוח (הוודאות היא נחלת העבר), ולשם כך עלינו להיות ערים ולפתח גמישות כדי לממש את עצמנו ואת מאוויי ליבנו.

איך עושים את זה?

האימון האישי נעשה באמצעות שיטה פרקטית המבוססת מודל בינלאומי '7 צעדים לחיזוק האומץ כשריר'. התהליך הוא אישי ודיסקרטי, הכולל 7 שלבים ועשרות תרגילים וכלים, בניית תוכנית אומץ מפורטת, מניעה לפעולה, מרימה ומעצימה.

20

לחלום כמה שיותר גבוהה ומדויק.

20

לתכנן אפקטיבי ופרקטי.

20

להגשים בתשוקה ובמינימום מאמץ.

20

לזהות פחדים ולהכיר את עצמך.

20

לחשוב חיובי ולפתוח את הלב.

20

ליהנות, לשחרר ולסמוך.

20

רכישת כלים לתכנון חיים.

20

קבלת החלטות והצבת מטרות.

20

פיתוח להט (passion) לתחומי העשייה.

האומץ לפרוץ

  • מסע מרתק שכולו השקעה בדבר היקר לך ביותר – את.ה! 
  • סדרה של שיחות המבוססות על מחויבות עמוקה ליצירת מפנה משמעותי בחייך. 
  • האימון יתבצע 4 פעמים החודש.
  • מפגשים של 1:1 באורך 60 דק'. 
  • בקליניקה פרטית בתל אביב או בהרצליה. 
  • סודיות מוחלטת על כל הפעולות, השיחות וההתקשרות בחדר האימון ומחוצה לו.  

רוצה לדעת מה מידת האומץ שלך?

קרייריסטית

תודה על המפגש היום,
יצאתי ממנו בתחושה שאני מוחזקת.
תחושת ביטחון, תחושה של תהליך. זה מעגן אותי ומרגיש נעים. בעולם שבו לפעמים הבדידות מורגשת, זה נעים ומערסל להרגיש שותף שצועד איתך. כמו פייסר במרתון, שרץ לצידך ומסייע לך לשמור על הקצב.
תודה
ר. בת 45, נשואה + 3, קרייריסטית

שיר

בעקבות ההרצאה כבר התחלתי חשיבה משותפת עם הבוסית הישירה שלי על דברים שאני צריכה ויכולה לשפר בעבודה שלי. ההרצאה משובחת, מלמדת המון ובעיקר פרקטית. אהבתי את טיפ ה – חמש שניות, זוזי!

שיר

ורד שניידר

את טל פגשתי בשתי צמתים משמעותיים בחיי. בפעם הראשונה כאשר התמניתי למנהלת מחלקה, עולם הניהול היה זר לי, לא הצלחתי להגשים אותו הלכה למעשה, עד שפגשתי את טל, שליוותה אותי בתהליך אימון למנהלים. בזכות טל רכשתי כלים, תובנות וחיזקתי את הביטחון העצמי להיות מנהלת טובה, בעלת ערכים ואג'נדה ניהולית מיטיבה. אני מביאה את הצוות שלי להישגים וזה בזכות תהליך האימון שהיה ממוקד ומובנה והכי מדויק. בפעם השניה נפגשתי עם טל בצומת הקשה בחיי, איבדתי את היקר לי מכל והייתי שבורה לרסיסים, טל היא האדם הראשון שאיתו נפגשתי מיד לאחר האסון, ועם הרבה סבלנות, רגישות ואכפתיות, נתנה לי את כל התמיכה שאליה הייתי זקוקה. למדתי להוביל את משפחתי לשמחת חיים, לקחת אחריות על חיי ולקבל החלטה להמשיך בדרך שאותה למדתי מהמאסטרית הגדולה. שבוע אחרי שבוע של מפגשים, בניית תוכנית  פעולה והמון חיזוקים, אפשרו לי לעבור משכול למנהיגות ולהגשמת חלומות.

ורד שניידר

רננה

ההרצאה היא חוויה, זוהי למידה אמיתית, אותנטית, שיח פתוח וחשוב שמייצר שינוי.

רננה

חגית שרון

המודל B THE MASTER שטל הציגה בפנינו גאוני בפשטותו. למדנו כמה האחריות היא בידינו.

חגית שרון

ורד מזרחי כהנים

לא משנה באיזה שלב התפתחותי אני נמצאת – הכלים האימוניים הללו הם מאוד פרקטיים. זה מה שקרה ב-4 המפגשים של ה"מפה" – זה פשוט עובד! היכולת של טל להביא את הדברים במצוינות בלתי רגילה, לארוז את הכל בצורה ברורה ומסודרת ולהגיש את כל הידע הלאה באופן השראתי – פשוט מניעים לפעולה.

ורד מזרחי כהנים
מאמנת ומנחת סדנאות

שלי

כאדם מאוד פרקטי ומעשי, חיפשתי תהליך קצר וממוקד שיאפשר לי לבחון מחדש את מסלול הקריירה שלי ויאפשר לי לתכנן אותו הלאה בצורה טובה. באמצעות מתודולוגיות שטל לימדה אותי עם המון תשוקה וכישרון, הצלחתי לשנות דפוסים ולייצר שינוי אמיתי בחיי. ממליצה בחום, להתמסר ולעבור תהליך משמעותי ומרגש.

שלי
יזמית

רוית נבון

המפה הוא תהליך גאוני. אני באה מהרבה מאוד מקומות רוחניים ותרגולים מעשיים, אבל פה נכנסתי לעולם של סדר. היה חסר לי מיקוד. בתקופה האחרונה אני רק בחלומות של עצמי ועכשיו הבנתי איך להוריד אותם לקרקע, צעד אחר צעד.

רוית נבון
מעצבת פנים עצמאית

ענת רורמן

היה מאתגר, כיף, קשה, מלהיב ומלא דברים! המסגרת מכניסה אותי לתלם, אני לא הולכת יותר סחור סחור, אני יודעת מה אני רוצה עכשיו, אני לומדת את עצמי בתוך התהליך הזה והסדנא גרמה לי להניח על זה את כל האנרגיות שלי. האומץ לקחת אחריות.

ענת רורמן
עצמאית

חן זילברשטיין

התחדד לי הפער המאוד גדול בין מה שאני חושבת שאני צריכה לעשות לבין מה שאני עושה בפועל. גיליתי את הצורך שלי ברכות, בזמן עם הבנות שלי, בחמלה עצמית, באיזון ובמציאת אמצע – זה לא הכל או כלום – יש גם מטרות קטנות שהן חשובות.

חן זילברשטיין
בעלת עסק ללקויות למידה

רוני

בסדנה התאפשר לי לעצור, להסתכל פנימה על עצמי. לקחת פסק זמן מהמרוץ ומהעשייה כדי להשקיע בעצמי ולחשוב על החלומות והיעדים שחשובים לי.

רוני
עצמאית

טל

האימון היה מאד ממוקד מטרה. ממש הסתכלות זריזה עם השכל לתוך החיים שלי. מה שגרם לשינוי תפיסתי מאד גדול. הרבה שנים חייתי בכעס על העולם. באימון למדתי שאני אחראית לכל מה שקורה לי בחיים, ואם אני לא מרוצה, כנראה שאני צריכה לבדוק מה בהתנהגות שלי גורם לזה ולבדוק איך יותר נכון לעשות את זה. אני רוצה להגיד לך תודה. תודה על החיבור המיידי, תודה על הפתיחות והתמיכה. על תשומת הלב. תודה על ההזדמנות שהצעת לי ובזכות זה שאת מי שאת הרגשתי בטוחה לקחת אותה. וזה אחד הדברים הכי טובים שעשיתי עבור עצמי.

טל
מפיקת אירועים

סמדר לוי

המודל B THE MASTER שטל הציגה בפנינו גאוני בפשטותו. למדנו כמה האחריות היא בידינו.

סמדר לוי

יעל

טל מאמנת לחיים. היא נותנת כלים, מאפשרת צמיחה ומתווה דרך שגורמת לקסמים לקרות. כשנפגשנו הייתי בשפל אישי ומקצועי. היא אתגרה אותי אל מחוץ לאזור הנוחות שלי ובהשראתה יצרתי את המציאות עליה חלמתי ואת המשרה בה אני מחזיקה.

יעל
מנהלת בכירה בחברת הייטק

דורון לביא

סדנה ברמה גבוהה ביותר, מפתחת ברמה האישית, רלוונטית לכולם, מאפשרת להתבונן פנימה, לזהות את האוטומט שלנו כדי לעשות את הדברים אחרת. קיבלתי בהירות בנוגע למשימות שלי,  ובאמצעות השיטה שטל לימדה אותנו הבנתי איך לפרק המשימות כך שיותר קל להשיגן.

דורון לביא
יזם

טל רון

את טל הכרתי בתחילתו של מיזם חדש שלי. טל הקשיבה, למדה אותי ואת המיזם ואיפשרה לי לחלום, לשאוף, לדמיין ולהעיז. אחרי כל מפגש איתה יצאתי מלאת אנרגיות של עשייה. בתקופת הקורונה טל וידאה שאני 'לא מאבדת את זה'. במסירותה ובאהבתה היא התעקשה ונלחמה עליי, והמשיכה להזריק לי קפסולות של אומץ ומוטיבציה.

טל רון
בעלת חברת 'החיים עצמם הסיפור שלנו'

איסי קולו

אחרי זיקוק של יותר משנתיים עבודה עם טל, המסקנה הברורה היא – אני יודע את כל התשובות. טל “פשוט” שמה לי אותן מול הפנים פעם אחר פעם, עד שזה חלחל, עד שהתחלתי לראותן בעצמי.

איסי קולו
בעלים חברת 'פתרונות מתקדמים באלומניום'

בן מיטרני

הגעתי לטל מתוך רצון לחדד את המטרות שלי לעצמי. החיבור היה מיידי – ידעתי שהגעתי לאדם הנכון! התהליך עבורי היה מעצים, פוקח עיניים, אמיץ והכי חשוב פרקטי.

בן מיטרני
מנהל תיקי לקוחות בחברה לציוד רפואי

שרון דויד

הסדנה הביאה לעלייה באנרגיה האישית ובנחישות לבצע שינויים. קיבלתי כלים פרקטיים ופשוטים לעשות סדר ולהניע תהליך באופן שיטתי.

שרון דויד
מעצבת פנים

אלה קונקיס

הגעתי לטל עם רצון להתחדשות אישית ומקצועית, ויחד איתה ובזכותה הגעתי להישגים מרשימים בכל תחומי חיי. טל בנתה עבורי תכנית עבודה בהתאם לצרכים שלי, תוך מיקוד במה שחשוב ונכון עבורי. הליווי קיבלתי המון כלים פרקטיים והשראה בזכות הידע והניסיון שהיא מביאה. אני ממשיכה עם טל לפחות עד הפנסיה. ממליצה מאוד על התהליך של טל לכל מי שרוצה רוח גבית מעצימה לשינוי גדול בחייו.

אלה קונקיס
דוברת בחברה פיננסית מובילה

יפעת גיא

התהליך עם טל פתח הרבה בהירות לגבי נושאים מהותיים בחיים המקצועיים והאישיים שלי. היא ליוותה אותי במקצועיות וברגישות ועזרה לי לחשב מסלול מחדש ולהצליח להגשים חלום.

יפעת גיא
בעלת חברת I WAY FITNESS

הדרך אל האומץ שלך מתחילה בהשארת פרטים. מבטיחה לחזור אלייך בהקדם:

      תפריט