כדי להגביר את רמת האומץ בארגון יש לפתח את שריר האומץ של כלל שדרת הניהול, העובדות והעובדים.

כאשר אנחנו מאמנים את שריר האומץ שלנו אנחנו מחזקים את היכולות האסרטיביות שלנו ומתמודדים ביעילות יותר עם מצבי אי ודאות. אנחנו יוזמים, מחדשים, מעיזים ומשפיעים יותר. ויש לזה שיטה. שיטה מובנית שפיתחתי ומייצרת תהליך המצמיח מנהלים ומנהלות למנהיגים ומנהיגות.

התהליך הוא מודולרי ומותאם כמובן לכל ארגון, עסק וצוות. שיטת העבודה עפ״י מתודולוגית אימון וגישור, המבוססת מודל אמריקאי מוכח מעל ל – 20 שנה, מדידה וניתנת למעקב במספרים מדויקים.

הפעילות יכולה לתמוך ולהשלים הכשרה מקצועית, לרענן ולפשט תהליך משוב וסיכומים שנתיים, מודולה בקורס מנהלים וכפעילות העשרה לפיתוח צוותים מכל הדרגים ועוד.

סדנה: האומץ למכור יותר

סדנה למיקסום ביצועים ותוצאות לצוותי מכירות. האם יש לצוות המכירות שלכם את כל הידע והכלים הנדרשים כדי למקסם את הביצועים שלהם? חלק מהאחריות הניהולית שלכם כארגון היא לאפשר לצוותי המכירות תשתית להצלחה.

בסדנה נלמד מהו אומץ יומיומי ולמה הוא חשוב ורלוונטי בתהליך המכירה, נכיר כלים אפקטיביים תומכי מכירה לפי המודל ״7 צעדים לחיזוק האומץ כשריר״, נזהה חסמים, מעכבים ואתגרים בתהליך המכירה, נשתף וננתח הצלחות עסקיות וניצור מארגן חשיבה שבו נגדיר מטרות אפקטיביות לכל עובד ועובדת.

מוצרים נוספים

קליק אחד אמיץ ויצאנו לדרך. מבטיחה לחזור אלייך בהקדם.
      תפריט