אימון לאומץ – מפגשים אישיים 1 על 1

להתבונן על החיים 360 מעלות

60 דקות | פעם בשבוע | מפגשים אישיים בקליניקה בתל אביב או בהרצליה (גם באמצעות ZOOM).

עצם המוכנות להתבונן ב-360 מעלות על החיים היא אומץ. באימון מסתכלים על המציאות בצורה מודעת, ברורה, מדויקת ומובנית וכתוצאה מכך בוחרים פעולות מקדמות למיקסום ערך המניה שלך.

החיים הם תוצר של בחירות יומיומיות וכדי ליצור חיי הגשמה אנו נדרשים לבחור באומץ. זה הזמן.

יפעת גיא

התהליך עם טל פתח הרבה בהירות לגבי נושאים מהותיים בחיים המקצועיים והאישיים שלי. היא ליוותה אותי במקצועיות וברגישות ועזרה לי לחשב מסלול מחדש ולהצליח להגשים חלום.

יפעת גיא
בעלת חברת I WAY FITNESS

אלה קונקיס

הגעתי לטל עם רצון להתחדשות אישית ומקצועית, ויחד איתה ובזכותה הגעתי להישגים מרשימים בכל תחומי חיי. טל בנתה עבורי תכנית עבודה בהתאם לצרכים שלי, תוך מיקוד במה שחשוב ונכון עבורי. הליווי קיבלתי המון כלים פרקטיים והשראה בזכות הידע והניסיון שהיא מביאה. אני ממשיכה עם טל לפחות עד הפנסיה. ממליצה מאוד על התהליך של טל לכל מי שרוצה רוח גבית מעצימה לשינוי גדול בחייו.

אלה קונקיס
דוברת בחברה פיננסית מובילה

בן מיטרני

הגעתי לטל מתוך רצון לחדד את המטרות שלי לעצמי. החיבור היה מיידי – ידעתי שהגעתי לאדם הנכון! התהליך עבורי היה מעצים, פוקח עיניים, אמיץ והכי חשוב פרקטי.

בן מיטרני
מנהל תיקי לקוחות בחברה לציוד רפואי

איסי קולו

אחרי זיקוק של יותר משנתיים עבודה עם טל, המסקנה הברורה היא – אני יודע את כל התשובות. טל “פשוט” שמה לי אותן מול הפנים פעם אחר פעם, עד שזה חלחל, עד שהתחלתי לראותן בעצמי.

איסי קולו
בעלים חברת 'פתרונות מתקדמים באלומניום'

טל רון

את טל הכרתי בתחילתו של מיזם חדש שלי. טל הקשיבה, למדה אותי ואת המיזם ואיפשרה לי לחלום, לשאוף, לדמיין ולהעיז. אחרי כל מפגש איתה יצאתי מלאת אנרגיות של עשייה. בתקופת הקורונה טל וידאה שאני 'לא מאבדת את זה'. במסירותה ובאהבתה היא התעקשה ונלחמה עליי, והמשיכה להזריק לי קפסולות של אומץ ומוטיבציה.

טל רון
בעלת חברת 'החיים עצמם הסיפור שלנו'

יעל

טל מאמנת לחיים. היא נותנת כלים, מאפשרת צמיחה ומתווה דרך שגורמת לקסמים לקרות. כשנפגשנו הייתי בשפל אישי ומקצועי. היא אתגרה אותי אל מחוץ לאזור הנוחות שלי ובהשראתה יצרתי את המציאות עליה חלמתי ואת המשרה בה אני מחזיקה.

יעל
מנהלת בכירה בחברת הייטק

טל

האימון היה מאד ממוקד מטרה. ממש הסתכלות זריזה עם השכל לתוך החיים שלי. מה שגרם לשינוי תפיסתי מאד גדול. הרבה שנים חייתי בכעס על העולם. באימון למדתי שאני אחראית לכל מה שקורה לי בחיים, ואם אני לא מרוצה, כנראה שאני צריכה לבדוק מה בהתנהגות שלי גורם לזה ולבדוק איך יותר נכון לעשות את זה. אני רוצה להגיד לך תודה. תודה על החיבור המיידי, תודה על הפתיחות והתמיכה. על תשומת הלב. תודה על ההזדמנות שהצעת לי ובזכות זה שאת מי שאת הרגשתי בטוחה לקחת אותה. וזה אחד הדברים הכי טובים שעשיתי עבור עצמי.

טל
מפיקת אירועים

שלי

כאדם מאוד פרקטי ומעשי, חיפשתי תהליך קצר וממוקד שיאפשר לי לבחון מחדש את מסלול הקריירה שלי ויאפשר לי לתכנן אותו הלאה בצורה טובה. באמצעות מתודולוגיות שטל לימדה אותי עם המון תשוקה וכישרון, הצלחתי לשנות דפוסים ולייצר שינוי אמיתי בחיי. ממליצה בחום, להתמסר ולעבור תהליך משמעותי ומרגש.

שלי
יזמית

ורד שניידר

את טל פגשתי בשתי צמתים משמעותיים בחיי. בפעם הראשונה כאשר התמניתי למנהלת מחלקה, עולם הניהול היה זר לי, לא הצלחתי להגשים אותו הלכה למעשה, עד שפגשתי את טל, שליוותה אותי בתהליך אימון למנהלים. בזכות טל רכשתי כלים, תובנות וחיזקתי את הביטחון העצמי להיות מנהלת טובה, בעלת ערכים ואג'נדה ניהולית מיטיבה. אני מביאה את הצוות שלי להישגים וזה בזכות תהליך האימון שהיה ממוקד ומובנה והכי מדויק. בפעם השניה נפגשתי עם טל בצומת הקשה בחיי, איבדתי את היקר לי מכל והייתי שבורה לרסיסים, טל היא האדם הראשון שאיתו נפגשתי מיד לאחר האסון, ועם הרבה סבלנות, רגישות ואכפתיות, נתנה לי את כל התמיכה שאליה הייתי זקוקה. למדתי להוביל את משפחתי לשמחת חיים, לקחת אחריות על חיי ולקבל החלטה להמשיך בדרך שאותה למדתי מהמאסטרית הגדולה. שבוע אחרי שבוע של מפגשים, בניית תוכנית  פעולה והמון חיזוקים, אפשרו לי לעבור משכול למנהיגות ולהגשמת חלומות.

ורד שניידר

קליק אחד אמיץ ויצאנו לדרך. מבטיחה לחזור אלייך בהקדם.

      תפריט