נעים מאוד. טל פריבנר.

התיאור הרשמי – מרצה, יועצת לארגונים וחוקרת אומץ נחושה.

אני מגיעה מעולמות ניהול השיווק בחברות מובילות במשק וכיום יועצת לארגונים ועסקים למקסום הצלחות בזכות התבוננות מפוקחת המאפשרת עשיה אמיצה. פיתחת את שיטת ״7 צעדים לחיזוק האומץ כשריר״ ואני משמשת כיועצת מורשת (CTT) מטעם חברת Barrett Values Centre בעלת זיכיון לשימוש בשיטה המודדת ניהול ומנהיגות במספרים לשיפור הישגים, עם מוניטין מוכח ביותר מ – 6,000 חברות בעולם. הייתי יכולה לכתוב כאן עוד הרבה תארים ומילים מפוצצות, אבל…

התיאור שלי בפועל – פחדנית אמיצה.

אחרי שהתמודדתי עם אחד הפחדים הכי נפוצים שיש, פחד במה ופחד קהל, אני מוצאת את עצמי עומדת בפני מאות עובדים ומנהלים בארגונים מצליחים מידיי יום, עוזרת להם לפתח את האומץ כשריר באמצעות תהליכי עומק מוכחים לחיזוק האחריות האישית, זיהוי תפיסות מעכבות, חיבור לתשוקה, תכנון והשגת יעדים.

אני מאמינה שבעידן בו השינוי הוא הקבוע, בו חוסר הוודאות היא המציאות, ההצלחה בכל תחום תתאפשר בעזרת שלושה עקרונות עיקריים:

לקיחת אחריות אישית וניהולית.

תכנון פרקטי וזמיש – זריז + גמיש.

התמדה, התמדה והתמדה.

והאמת היא:
שיש מצב שאני
הפחדנית הכי אמיצה
שתפגשו EVER.

נולדתי, גדלתי וחונכתי להיות זהירה. מאז שאני זוכרת עצמי למדתי לחשוש, להישמר מפני סכנות, מפני זרים ומפני שינויים לא הכרחיים. הסביבה שלי החדירה בי חששות (ממקום מגן ודואג כמובן): "תיזהרי לא ליפול!", "אל תלכי לשם, זה מסוכן!", "תיזהרי לא לגעת!". ת י ז ה ר י !!!
ברור שהכוונות של כולם היו טובות אבל אני – חייתי בחשש. בזהירות. בהימנעות. בילדותי ונערותי, הפחדים ניהלו אותי והמחיר שבהסתרה היה יקר.

עבדתי כעשור בשיווק, צברתי הצלחות והתקדמתי במהירות, הייתי חייה ארגונית, אבל בתוך תוכי ידעתי שאני לא מדויקת, אבל לא ידעתי למה לשנות ואיך?

בגיל 30 לקחתי פסק זמן של שנה להבין את עצמי ואת הייעוד שלי. בגיל 31 עשיתי הסבה לאימון עסקי ואישי והפכתי משכירה לעצמאית וכך יצאתי למסע מרגש ומתגמל של הגשמה. עבדתי מתוך תשוקה גדולה עם מאות מנהלות ומנהלים בארגונים מובילים, תהליכי 1:1, תהליכי עומק טרנספורמטיביים, היתמחתי במעבר מניהול למנהיגות וזיהיתי שאומץ הוא המפתח למצוינות וסביבו פיתחתי שיטה.

אני מאמינה שכולם רוצים להצליח, רק מעטים יודעים ומבינים כיצד. אני מאמינה שההצלחה הגדולה והמימוש נמצאים במעבר מפחד לאומץ. וכפחדנית מצטיינת אני היא ההוכחה שאם אני יכולה אז כל אחד יכול.ה.

בגיל 45 התחזק בי הרצון עז להעביר את השיטה לחיזוק האומץ לכמה שיותר א.נשים, קלטתי שפחד הבמה מעכב אותי מלממש את הפוטנציאל והעוצמה שבי אז החלטתי סוף סוף להתמודד גם איתו.

אני ממירה את החשש המעכב
בספק מפקח.
את הזהירות המרתיעה
באחריות אישית.
את ההימנעות מדברים
בסקרנות וחקר בלתי פוסק.
את הפחד
באומץ לב. 

או במילים אחרות מאיצה א.נשים וארגונים לפיתוח אומץ יומיומי.

הדרך אל האומץ שלך מתחילה בהשארת פרטים. מבטיחה לחזור אלייך בהקדם:

      תפריט