העידן הנוכחי דורש שיח פתוח על אומץ יומיומי. זהו אחד מה-Power Skills ההכרחיים להצלחה.

ארגונים שישכילו לפתח ולשכלל את שרירי האומץ בקרב המנהלים והעובדים, יקנו לעצמם יתרון תחרותי מובהק. האחריות הניהולית, השייכות הארגונית, המחויבות והאפקטיביות יעלו ובהתאם לכך גם התוצאות העסקיות.

הרצאה – מניהול למנהיגות אמיצה

הרצאה פותחת חשיבה ושיח חדש על מעבר מניהול ישן למנהיגות מובילה.

רוצה להישאר כמו "המנהלים של פעם" או לשמש דוגמה למנהיגות מובילה? הידעת שהמעבר מניהול למנהיגות מצריך אומץ? יש לך מושג למה חשוב שהעובדים שלך יהיו משמעותיים (ואמיצים)? ואיך בכלל מנהלים קבוצת אמיצים?

לשאלות החשובות האלה יש תשובות ברורות ומדויקות, וכולן נשענות על הנחה בסיסית אחת:
כל אחד יכול להיות מנהל, אבל המפתח להצליח, להשיג יעדים בארגון, לעורר השראה בקרב העובדים שלך ולרתום אותם לרעיון שלך ולמימושו – טמון במנהיגות האמיצה שלך, ביכולת להיות מנהל שהוא מנהיג אמיץ.

המעבר מניהול אפרורי וקונבנציונלי למנהיגות ממשית, מובילה, ערכית ורגישה – מחייב אומץ. אבל איזה אומץ צריך מנהל שהוא מנהיג? מתי צריך להפעיל את האומץ הזה ואיך הוא קשור לניהול? ואיך תגיבו אם יוכיחו לכם שזהו אומץ שאפשר להשיג ב-3 שניות?

טל, חוקרת אומץ נחושה, שחוותה את תהליך האומץ בעצמה והנחילה למנהלים ומנהלות בארגונים רבים את הדרך הפשוטה לפיתוח וחיזוק האומץ, מעבירה בכריזמה הכובשת שלה הרצאה מכוננת לכל דרג ניהולי צעיר או ותיק.

זו הרצאה שמלמדת מנהלים ומנהלות להיות מנהיגים אמיצים, שעל כתפיהם מונחת האחריות להצמיח עובדים עם אומץ. זו מקפצה ממנה ניתן לזנק אל התמודדות מוצלחת עם האתגר הכפול – להיות אמיצים וגם בוני אומץ באחרים, והכל מתוך ידיעה והבנה איזה ערך זה מוסיף לארגון.

זו הרצאה שמעודדת שיח המגשר בין צרכי המנהלים ליכולות העובדים, וחושף כלים לצמצום הפערים.

זו הרצאה שמשפרת את מיומנות ההקשבה האפקטיבית של מנהלים, ועוזרת להם לדבר את ציפיותיהם בצורה המיטבית  – כדי לסייע לעובדיהם להשיג את המצופה מהם.

ההרצאה מבוססת על מודל אמריקאי שהוכח ביותר מ – 6,000 חברות מצליחות בעולם ומשלבת אימון אונטולוגי – התבוננות על המציאות בעזרת מדדים מדויקים.

אם גם אתם רוצים לפתח ולמנף בפשטות את האומץ שיהפוך אתכם ממנהלים למנהיגים, אם אתם מעוניינים ליזום יותר, לפתח גמישות מחשבתית ולפרוץ גבולות, יד ביד עם עובדיכם, אם אתם רוצים להוות מודל והשראה למנהלים ועובדים בכל ארגון – צרו קשר.

קיימת אפשרות לשלב שאלון אבחוני למשתתפים בנושא אומץ יומיומי.
 

ישראכרט

תודה לטל על הרצאה סופר חשובה שנותנת בסיס לכל תהליך שינוי! בסבלנות ועם דוגמאות ״שמורידות אסימונים״ למדתי מה הדרך הנכונה לי לייצר שינוי, כיצד להיות אמיצה וממוקדת במה שבאמת יאפשר להגיע לתוצאות תוך זרקור לדברים החשובים באמת.

אלה קוניקס
דוברת ישראכרט

מוצרים נוספים

קליק אחד אמיץ ויצאנו לדרך. מבטיחה לחזור אלייך בהקדם.

      תפריט