כדי להגביר את רמת האומץ בארגון יש לפתח את שריר האומץ של כלל שדרת הניהול, העובדות והעובדים.

כאשר אנחנו מאמנים את שריר האומץ שלנו אנחנו מחזקים את היכולות האסרטיביות שלנו ומתמודדים ביעילות יותר עם מצבי אי ודאות. אנחנו יוזמים, מחדשים, מעיזים ומשפיעים יותר. ויש לזה שיטה. שיטה מובנית שפיתחתי ומייצרת תהליך המצמיח מנהלים ומנהלות למנהיגים ומנהיגות.

התהליך הוא מודולרי ומותאם כמובן לכל ארגון, עסק וצוות. שיטת העבודה עפ״י מתודולוגית אימון וגישור, המבוססת מודל אמריקאי מוכח מעל ל – 20 שנה, מדידה וניתנת למעקב במספרים מדויקים.

הפעילות יכולה לתמוך ולהשלים הכשרה מקצועית, לרענן ולפשט תהליך משוב וסיכומים שנתיים, מודולה בקורס מנהלים וכפעילות העשרה לפיתוח צוותים מכל הדרגים ועוד.

סדנה: בניית שגרירי אומץ

סדנה לפיתוח מנהלים, טיפוח מנהיגות אמיצה, גיבוש צוותים והנהלות לבניית אומץ ארגוני.

האם המנהלים שלכם מחויבים להצלחת הארגון? יוזמים? לוקחים אחריות? מאתגרים את עצמם ואת העובדים תחתם?

איך מפתחים אומץ מנהיגותי בקרב הטאלנטים בארגון, כך שיובילו ויטמיעו את האומץ בתרבות הארגונית, ו"יולידו" עוד ועוד משפיענים אמיצים?

ארגונים שרוצים להביא את המנהלים, הטאלנטים והמשפיענים בארגון לדיוק ומיקסום ביצועיהם, צריכים להפוך כל אחד ואחת מהם לשגרירי אומץ.

לא מדובר באומץ הירואי, מעשי גבורה בשדה הקרב, מדובר על "האומץ היומיומי" – אחד מה-Power Skills ההכרחיים כיום להצלחה בארגונים ובחיים.

מדובר באומץ  לאפשר למנהלים והעובדים להיות משמעותיים ואמיצים. כי כיום לא מספיק להיות טאלנט כדי למנף את הארגון לשיאים ופסגות – הדרישה היא למנהיגות אמיצה שמטפחת תחתה מנהיגים אמיצים נוספים.

איך עושים את זה?

יש דרך וכלים פרקטיים- הטאלנטים, הדומיננטיים והכריזמטיים – יוכלו ללמוד אותה בקלות בסדנאות מרתקות ומגבשות בהנחייתה של טל פריבנר, חוקרת האומץ הנחושה, שחוותה את תהליך האומץ בעצמה, לימדה כבר מנהלים ומנהלות בארגונים רבים את השיטה לפיתוח וחיזוק האומץ.

"Train The Trainers" – בסדנאות המשתתפים לומדים את השיטה, השפה והכלים לבניית אומץ ניהולי, כך שיוכלו ליישם זאת בעצמם בעשייה הארגונית, ובה בעת להנחיל את השיטה לעובדים אחרים שיהפכו למנהיגי אומץ. ממסע הגיבוש הזה נולדת קבוצת איכות אותנטית ובעלת מחוברות ארגונית, שתוביל את השיח על האומץ, תטמיע אותו בפועל ביומיום הארגוני, תשמור על הרלוונטיות שלו, ותהדהד אותו קדימה לאנשים נוספים בארגון.

בשישה מפגשי עומק ואומץ יילמדו ויתורגלו אבני היסוד לבניית אומץ ושגרירי אומץ:

 • הגדרת האומץ היומיומי וסוגי האומץ השונים.
 • לימוד מודל ורכישת כלי אימון אישי וקבוצתי להתנעת תהליך האומץ.
 • בניית מפת אומץ אישית וארגונית: ערכים, חוזקות, זיהוי חסמים ותפיסות מעכבות, מיפוי המציאות הקיימת וקביעת המציאות הרצויה.
 • מעקב אומץ: מתודולוגיית "חקר מוקיר" – הטמעת חקר ההצלחות הארגוניות כחלק מתפקיד המנהל.
 • מודל אפקטיבי להגדרת מטרות בצורה אפקטיבית.
 • מודל למדידת המעבר מניהול למנהיגות: תפיסת המנהל כמנטור.
 • כלים תומכי אומץ.
 • שגרות תומכות מנהיגות אמיצה. 

התכנים, הדילמות והאתגרים המועלים בסדנה מותאמים לכל ארגון עפ"י תחומו, צרכיו ומטרותיו.

הסדנה מבוססת על מודל אמריקאי שהוכח ביותר מ – 6,000 חברות מצליחות, בעולם ומשלב אימון אונטולוגי – התבוננות על המציאות בעזרת מדדים מדויקים. אם ברצונכם לבנות נבחרת אמיצה שתטמיע את האומץ כערך מובנה בתרבות הארגונית שלכם. אם אתם מעוניינים ליצור הרכב מנצח שייצר עוד ועוד דמויות מפתח אמיצות בארגון – צרו קשר.

מוצרים נוספים

קליק אחד אמיץ ויצאנו לדרך. מבטיחה לחזור אלייך בהקדם.
   תפריט