סדנה: מניהול למנהיגות אמיצה

סדנא מעשית לבניית שדרה ניהולית אמיצה ומובילה

כמעט כל אחד יכול להיות מנהל, אבל המפתח להצליח, להשפיע, להשיג יעדים בארגון, לעורר השראה בקרב העובדים שלך ולרתום אותם לרעיון שלך ולמימושו – טמון במנהיגות האמיצה שלך וביכולת להיות לבנות ולטפח אומץ בקרב אחרים.

 • איזה אומץ צריך מנהל שהוא מנהיג? 
 • מתי צריך להפעיל את האומץ ולמה קריטי לתכננו?
 • למה חשוב שלאותו מנהל אמיץ יהיו גם עובדים אמיצים?
 • כמה עולה לארגון כיום ניהול לא נכון? 
 • ואיך בכלל מנהיגים קבוצת אמיצות ואמיצים למימוש יעדי החברה?

מחפשים תשובות?

את התשובות לשאלות אלו והתמודדויות נוספות מעולמות ההנהגה בעולם העבודה החדש תוכלו למצוא בסדנת ״מניהול למנהיגות אמיצה״ של טל פריבנר.
סדנה דינמית ומעשית בת 4 מפגשים חוותיים, המשלבת שיח אימוני קבוצתי אותנטי עם תרגול מעשי אל מול אתגרי היומיום בעבודה ובחיים.

למה זה חשוב היום יותר מתמיד?

אתגרים לא חסרו לנו עוד הרבה לפני הקורונה, והתקופה האחרונה האיצה והעצימה אותם – אתגר העבודה ההיברידית, עובדים שנוטשים, מחוברות ארגונית נמוכה ועוד.
כל מנהל טוב צריך לדעת שלאורך התפקיד שלו הוא יתקל באתגרים כאלה ואחרים. אתגר ניהולי, מקצועי, ארגוני, כלכלי, אישי. מה שאנחנו לא יודעים – איזה אתגר יבוא ומתי.
לדבר הזה יש משמעות גדולה לגבי היכולת להערך לכך ואנחנו מוצפים כל הזמן בתחזיות ותסריטים של משברים.
אבל הידיעה שיבוא משבר היא לא מספיקה. לכן עולה השאלה האם ניתן להערך למשבר?
במציאות כזו אנו נדרשים לסגל מיומנויות חדשות וגמישות רבה, יש לגייס כלים ושגרות, שיעזרו להגיע לפסגת העשייה והמימוש בכל תפקיד ותחום.
היכולות שתפתחו בסדנא חשובות לא רק בזמן משבר, מתוך ההבנה שמי שלא מנהל שיגרה טובה ונכונה – לא ידע לנהל משבר ולהתמודד עם אתגרים.

עם מה תצאו מהסדנא?

 1. היכרות עם 3 סוגי אומץ יומיומי, הנחשב כיום לאחד מה-Power Skills ההכרחיים להצלחה בארגונים בפרט ובחיים בכלל. 
 2. שיטה פשוטה לחיזוק האומץ כשריר שימושי לקבלת החלטות, שיסייעו לכם להשיג מטרות ויעדים מקצועיים ואישיים בצורה אפקטיבית ופרקטית. הלמידה נבנית דרך תהליך התבוננות אישית ומיפוי הערכים, החוזקות וההזדמנויות לצד זיהוי פחדים וחששות – כל מה שמעכב/מאפשר מצוינות בעבודה מול מנהלים, קולגות ולקוחות.
 3. היכולת ליישם את אותן החלטות במהירות לצד היכולת להתמודד עם מציאות משתנה ולא צפויה שלפעמים מחייבת אותנו לעשות חשיבה מחדש. 
 4. פיתוח חשיבה תהליכית שתעזור לכם לפעול באומץ יומיומי.
 5. בניית תוכנית פעולה מעשית ויישימה, המבוססת על הגדרת מטרות משותפות ואישיות על פניי 4 צירים (מנהל/קולגה/ עובד/לקוח) בעזרתה יכולו המשתתפים לתעדף, לתכנן ולממש אל היעדים אליהם ברצונם להגיע בכל תפקיד.

זו סדנא שמלמדת מנהלים ומנהלות להיות מנהיגים אמיצים, שעל כתפיהם מונחת האחריות להצמיח עובדים עם אומץ. זו מקפצה ממנה ניתן לזנק אל התמודדות מוצלחת עם האתגר הכפול – להיות אמיצים וגם בוני אומץ באחרים, והכל מתוך ידיעה והבנה איזה ערך זה מוסיף לארגון.
זו סדנא שמשפרת את מיומנות ההקשבה האפקטיבית של מנהלים, ועוזרת להם לדבר את ציפיותיהם בצורה המיטבית  – כדי לסייע לעובדיהם להשיג את המצופה מהם.

טל פריבנר, חוקרת אומץ נחושה, הנחילה למנהלים ומנהלות בארגונים רבים את הדרך הפשוטה לפיתוח וחיזוק האומץ, מעבירה בכריזמה הכובשת שלה סדנא מכוננת ומותאמת לכל דרג ניהולי צעיר או ותיק.

מגדל חברה לביטוח

במסגרת תכניות העבודה לפיתוח אנשי המכירות בחברה בחנו מספר תהליכים. היה לנו חשוב להציע תהליך משמעותי והוליסטי אשר יביא לתחושה של העצמה בקרב אנשי המכירות. טל הקנתה למנהלי מערך התפעול בחברה כלים שיסייעו להם להתמודד עם סביבת עבודה מאתגרת ומשתנה. התהליך סייע למנהלים להיערך לתוכנית התייעלות בחברה ולהתמודד באופן יצירתי עם היקף משימות הולך וגדל תוך שימוש בפחות משאבים.

עמית אורן
משנה למנכ״ל, מנהל מערך תפעול חא"ט ובריאות מגדל חברה לביטוח

CHECK POINT

אני ממליץ בחום על סדנת האומץ, טל דייקה את החומרים עד לפרטים הקטנים ונתנה כלים פרקטיים להצלחה. טל והעבירה את הסדנא בצורה אינטראקטיבית ומרתקת. חוויה מדהימה, פותחת מחשבה ובעלת ערך רב לארגון.

טל מהרם
CHECK POINT

קליק אחד אמיץ ויצאנו לדרך. מבטיחה לחזור אלייך בהקדם.

   מוצרים נוספים

   תפריט