סדנה: האומץ לפעול

סדנא מעשית למיקסום תוצאות בעבודה ובחיים המשלבת התנסות של המשתתפים ביישום הכלים כבר תוך כדי המפגשים.

 • איך לוקחים החלטות אמיצות, מתכננים ומיישמים אותן במציאות של עבודה משתנה ודינאמית?
 • איך מגשרים על הפערים בין הקיים, המצוי לבין הרצוי והנדרש?
 • איך יוצרים תוכנית פעולה שתעזור לנווט ולהגיע לביצועי ולהיישגי שיא בכל תחום?
 • איך מפתחים יכולת לקבל החלטות ולקחת אחריות בקרב העובדים?

מחפשים תשובות?

את התשובות לשאלות אלו והתמודדויות נוספות תוכלו למצוא בסדנת ״האומץ לפעול״ – סדנה מעשית בת 2-4 מפגשים דינאמיים וחוויתיים, המשלבת שיח אימוני קבוצתי אותנטי עם תרגול אל מול אתגרי היומיום בעבודה ובחיים. בסיומה של הסדנא תצאו כשבידכם תוכנית פעולה (מפת דרכים אם תרצו), בעזרתה תוכלו לנווט מהנקודות בהן אתם נמצאים כרגע בתפקידים המרכזיים במישורי חייכם – אל היעדים אליהם אתם שואפים להגיע.

סלילת דרך להצלחה מקצועית ואישית חשובה תמיד ובעולם המשתנה שלנו – עוד יותר.
במציאות בה נכנסה לחיינו העבודה היברידית, הטכנולוגיות משנות מקצועות ומייצרת פערי יכולות אל מול הדרישות וקיים קושי לייצר מחוברות ושייכות ארגונית – במציאות כזו אנו נדרשים לסגל מיומנויות חדשות וגמישות רבה, לגייס כלים ושגרות, שיעזרו להגיע לפסגת העשייה וההצלחה בכל תפקיד ותחום.
זה לא מה שאנחנו יודעים, אלא מה שאנחנו עושים עם מה שאנחנו יודעים.

כאן נכנסת לתמונה סדנת המפה של חוקרת האומץ טל פריבנר, בה המשתתפים זוכים:

 1. היכרות עם 3 סוגי האומץ יומיומי, הנחשב כיום לאחד מה-Power Skills ההכרחיים להצלחה בארגונים בפרט ובחיים בכלל. אומץ שמשמעו לקחת אחריות 24/7 בכל התפקידים שחשובים לכם, לזהות את החסמים שלכם ולמנוע מהם לנהל אתכם.
 2. שיטה פשוטה לחיזוק האומץ כשריר שימושית לקבלת החלטות מהירות, שיסייעו לכם להשיג מטרות ויעדים מקצועיים ואישיים בצורה אפקטיבית ופרקטית. הלמידה נבנית דרך תהליך התבוננות אישי ומיפוי הערכים, החוזקות וההזדמנויות לצד כל מה שמעכב.
 3. בניית מפה ותוכנית עבודה אישית, בה תמפו את תחומי אחריותכם בתפקידים החשובים לכם, תזהו את הפער בין מיקומכם כיום בכל תפקיד לבין המקום אליו תרצו להגיע, תגדירו את הפערים האלה למטרות אפקטיביות ותתכננו את הפעולות להשגתן.
 4. פיתוח חשיבה תהליכית שתעזור לכם לפעול באומץ יומיומי תוך הפעלת גמישות מחשבתית אל מול המציאות העסקית דינאמית.

להתנסות בפועל בסדנה חווייתית, שמייצרת שיח עמיתים, להכיר שותפים לעשייה וליהנות מהשונות והסינרגיה של כל אחד ואחת.

ואם עולה לכם עכשיו השאלה – ״מה יקרה אם נשקיע בפיתוח עובדים אמיצים והם יעזבו״, השאלה שאתם באמת צריכים את עצמכם היא – ״מה יקרה אם לא תפתחו עובדים אמיצים והם יישארו?״ זה אומר שתישארו עם עובדים שמפחדים לקחת החלטות, לקבל אחריות ולפעול במרץ להשגת ייעדי הארגון.

מחלבת גד

נושא הניהול מעסיק אותנו הרבה, כאשר אנחנו מנסים כל הזמן להגדיר מה באמת יכול לתת לנו את קפיצת המדרגה הבאה ולא יהיה סיסמה ריקה מתוכן. המילה אומץ היא בדיוק המרכיב הזה, והיא בדיוק מה שהיה חסר לנו בשיח מול המנהלים. האומץ לנהל, להוביל, להתבונן פנימה והחוצה ולהעז. היום שבנית עבורנו הוביל לשיחות משמעותיות שיצאו מאולם הכנסים – מנהלי מכירות הרגישו שנותנים להם לגיטימציה להגיד דברים, ההתנהלות מול המפיצים השתדרגה, ואנו ממשיכים ליישם את מפת האומץ – מגדירים משימות ברורות וצעדים לממש אותם. הסדנה חיזקה אותנו כהנהלה שמעודדת אומץ וחיזקה את המנהלים לפעול באופן הזה.

עידית בכר, סמנכ"לית שיווק מחלבת גד

החברה המרכזית למכירות והפצה

החלטנו לצאת לדרך עם טל בתהליך לפיתוח אומץ לאנשי ומנהלי המכירות במערך המכירות בחברה. מדובר בתהליך הכולל התבוננות עצמית והתנסות בכתיבת תכניות לפיתוח אומץ אישי וכן מפגשי מנהלים לדיוק תכניות האומץ ולמתן כלים, לניהול התכניות במסגרת העבודה השוטפת. חווינו מפגשי למידה משמעותיים ומלאי השראה. טל בדרכה העבירה את התהליך בצורה אותנטית ובגובה העיניים, תוך שת"פ מלא עם הצוות המלווה לדיוק והגמשת התכנים, בהתאם לצרכים ולשפה הארגונית.

קרישטול סמדר
משאבי אנוש החברה המרכזית למכירות והפצה

קליק אחד אמיץ ויצאנו לדרך. מבטיחה לחזור אלייך בהקדם.

   מוצרים נוספים

   תפריט