סדנה: THE MAP

סדנת נשים לבניית תכנית פעולה פרקטית למימוש אישי ומקצועי

4 שעות של מסע אישי, ממוקד, דינאמי ומגבש, לבניית מפת הדרכים אישית ובחירת השבילים הנכונים בחיים האישיים והמקצועיים. חוויה נשית ומעצימה בה המשתתפות:

 • יתבוננו באומץ על חייהן, 360 מעלות
 • יגדירו בדיוק היכן הן רוצות להיות בטווח הקצר והארוך
 • יתחברו לערכים, לחוזקות ולמנהיגות הפנימית שבתוכן
 • ילמדו להגדיר יעדים (מדויקים) בתחום האישי והמקצועי 
 • ילמדו כלים ושגרות תומכות אומץ שיאפשרו להן לממש את היעדים שלהן, צעד אחר צעד
 • יצאו עם שיטה לבניית תוכנית אומץ אישית, ברורה ואפשרית ליישום במהלך השנה הקרובה

שיח נשים מעורר השראה, הבנוי על תפיסה וכלים מותאמים עידן חדש, מבוססי אימון, מיינדפולנס ופסיכולוגיה חיובית. דרך תרגיליי התבוננות, אישיים, זוגיים ובקבוצה, המחזקים/מרככים ומניעים לפעולה מייטיבה.

מתאים במיוחד לנשים שרוצות להשפיע יותר, לצמוח, להתפתח, להיות משמעותיות ולמקסם את מי שהן.

הסדנא מבוססת על שיטה פרקטית '7 צעדים לחיזוק האומץ היומיומי' בה התנסו יותר מ – 10,000 א.נשים בישראל, מדובר ב – 7 צעדים פשוטים (לא בהכרח קלים) שיעזרו להבחין, למקד ולדייק את מי שאת ואת המקום אליו את רוצה להגיע בטווח הקצר והארוך.

טל פריבנר, חוקרת אומץ נחושה, הנחילה למנהלים ומנהלות בארגונים רבים את הדרך הפשוטה לפיתוח וחיזוק האומץ, מעבירה בכריזמה הכובשת שלה סדנא מכוננת ומותאמת לכל דרג ניהולי צעיר או ותיק.

שלי, מנהלת משאבי אנוש בחברת תרופות

"לא משנה באיזה שלב התפתחותי אני נמצאת – הכלים האימוניים הללו הם מאוד פרקטיים. זה מה שקרה ב-4 המפגשים של ה"מפה" – זה פשוט עובד! היכולת של טל להביא את הדברים במצוינות בלתי רגילה, לארוז את הכל בצורה ברורה ומסודרת ולהגיש את כל הידע הלאה באופן השראתי – פשוט מניעים לפעולה.

עינב, מנהלת תפעול בחברת מזון

"ההתלהבות והתשוקה שלך מדבקות. הסדר, המסגרת, המעקב, התזכורות והתרגילים עושים את העבודה ומניעים לפעולה. בסופו של דבר להפוך את כל הנלמד לדרך חיים – זו ההצלחה האמיתית".

קליק אחד אמיץ ויצאנו לדרך. מבטיחה לחזור אלייך בהקדם.
   מוצרים נוספים

   תפריט